Intencje Mszy Świętych na Luty
1. 7.00 a + Stanisława Wójcik od siostry Marii Kalickiej
b +Michał Wołkowicz od rodziny Galiszewskich (poza parafią)
2. 7.00 +Anna + Stanisław Owsiańscy + syn Michał
9.00 + Stanisław Skrzypek XXVI r. + Maria + Władysława, Kazimierz i Zofia
17.00 + Bronisława + Jerzy Kociołek
3. 7.00 Wynagrodzenie Niepokalenemu SNM. Panny
17.00 + Franciszka Hudecka VI r.ś. mąż Albin
4. 7.30 Za parafię
9.00 + Adam Piszczek
11.00 + Elżbieta Szewczyk VI r.ś + mąż Stanisław
16.00 + Stanisław Horoszczaruk od żony Antoniny i córki z rodziną
5 7.00 a + Alfred Wadoń od Grażyny i Mariana Wajda
b + Marian Marzec od rodziny Tacik i Ordyk (poza parafią)
6 7.00 a + Janina Jakubczyk od córki Anity z mężem
b Z rodziny + Tylka + Leja (poza parafią) 
7 17.00 a + Genowefa + Bolesław Kukiełka + rodzice + Aniela + Andrzej
b + Wiesław Sobór od koleżanki Lucyny z rodziną (poza parafią)
8. 7.00 a + Zdzisław Jagła + żona Maria od bratanka Mariusza z rodziną
b + Jacek Rajca od sąsiadów z ulicy skotniczej (poza parafią)
9 7.00 a + Małgorzata Kościółek V r.ś
b + Janina Iwulska od rodziny Zawadzkich (poza parafią)
10 11.00 DZIEŃ CHORYCH - W INTENCJI CHORYCH I SENIORÓW PARAFII
17.00 + Anna Stabrawa + mąż Feliks od siostry Haliny z rodziną
11 7.30 Za parafię
9.00 W dniu urodzin Barbary Łysiak - dziękczynna
11.00 + Augustyn Iwulski w XXI r.ś + żona Helena
16.00 + Maria Kamińska w I r.ś + Krzysztof Guzik
12. 7.00 a + Zofia Wilk + mąż Mieczysław od wnuczki Kasi z rodziną
b + Bożena Wójcik od rodziny Wajda z Dąbrowy (poza parafią)
13. 7.00 + Daniela Niemczura od Kazimiery i Stanisława Talaga
+ Andrzej Kowal od chrześnika Krzysztofa Włodarz z R. (poza parafią)
14. 7.00 + Marek Flasiński + rodzice + siostry +Józefa + Józef Kasprzyk
9.00 + Andrzej Włodek IV r.ś
17.00 + Władysław Pawełek + Katarzyna + Stanisław Sudomir
15. 7.00 a + Stanisława + Bronisław Kociołek + syn Andrzej + rodzice
b + Salomea Palich od rodziny Zięba (poza parafią)
16. 17.00 a + Jan Skarła
b + Józefa Korbut od wnuków i prawnuków z Sidziny (poza parafią)
17. 17.00 a + Tadeusz Krupa 
b + Kazimierz Zboroch od Iwony Kmiecik z rodziną (poza parafią)
18. 7.30 Za parafię
9.00 + Maria + Bolesław Wojciechowscy
11.00 + Hania Golarz od dziadków Bułatów
16.00 + Julian + Eugenia + Anna + Józef Buczek
19. 7.00 a + Bartosz Pagacz od Marty i Czesława Łysiak
b + Anna Kościółek od RRMB Nieustającej Pomocy (poza parafią)
20. 7.00 a + Janina Kasprzyk od Maryli Kościółek z braćmi
b + Józefa Janusz od kuzynki Zofii Nosek (poza parafią)
21. 17.00 a + Barbara Kutrzeba XV r.ś
b + Adam Kowal + żona Zofia od Marka Wcisło z rodziną (poza parafią)
22. 7.00 a + Stanisława + Leon Szymczyk
b + Jan Janik od syna Tomasza (poza parafią)
23. 17.00 a + Genowefa + Julian Rutkowscy
b + Anna Stabrawa od siostry Stanisławy (poza parafią)
24. 17.00 a + Halina Smoter VI r.ś
b + Mieczysław Wilk + żona Zofia od córki Haliny i Jacka (poza parafią)
25. 7.30 Za parafię
9.00 + Eugenia Wajda V r.ś + mąż Józef
11.00 18 rocznica urodzin Julii Jach o bł. Boże i opiekę Matki Bożej
16.00 + Jerzy Bartoszek + syn Artur + z rodziny Bartoszków + Kaliszów
26. 7.00 a + Mirosław Kołos + ojciec Antonii
b + Edward Prochwicz od córki Eweliny z rodziną (poza parafią)
27. 7.00 a + Helena + Edward Iwulscy + Danuta + Andrzej + Władysław Iwulscy
b + Maria Dziedzic od mamy Kazimiery Andrys (poza parafią)
28. 17.00 a + Kazmiera + Bronisław Palich + rodzice + rodzeństwo
b + Tadeusz Buczek od brata Stanisława z żoną (poza parafią)
29. 7.00 a + Maria Jamborska od Gabrysi Lipowskiej z rodziną
b + Mariusz Wnęk od Wiktorii (poza parafią)
Zapraszamy na wspólną modlitwę, pamiętajmy o stanie łaski uświęcającej
aby w pełni uczestniczyć w Eucharystii,
i przystępując do Komunii Świętej w intencji, którą zamawiamy.
Ks. Adam Kozłowski Proboszcz 

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA:






MIEJSCE
NA TWOJĄ
REKLAMĘ



MSZE ŚWIĘTE:


Śr. Sob. - 1700
Pn. Wt. Cz. Pt. - 700
I Piatek - 700 1800

Niedziela:
730
900 - Młodzież
1100 - Dzieci
1600

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA:






MIEJSCE
NA TWOJĄ
REKLAMĘ



MSZE ŚWIĘTE:


Śr. Sob. - 1700
Pn. Wt. Cz. Pt. - 700
I Piatek - 700 1800

Niedziela:
730
900 - Młodzież
1100 - Dzieci
1600


LINKI: