5 Niedziela Wielkanocna
17.05 AD 2022

Radość spotkania z Panem Bogiem niech wypełni nasze serca nadzieją i miłością. Otoczmy modlitwą dzieci które przeżywają cudowne spotkanie w I Komunii Świętej z Panem Jezusem na uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00. Eucharystia jest źródłem i szczytem naszego chrześcijańskiego życia.

1. W Liturgii Kościoła wspominamy w tym tygodniu:

*pn.: Świętego Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski.

* pt.: III m-ca maja. O 15.00 Godzina Miłosierdzia przy Relikwiach Świętej Siostry Faustyny, Koronka do MB i Adoracja, zakończona Eucharystią o godz.18.00.

* w przyszłą niedzielę o godz.11.00 rocznica I Komunii Świętej uczniów kl. IV a i b. Solenizantom, jubilatom i przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.

2. Intencje Mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).

3. Bóg Zapłać Ks. Pawłowi, Rodzicom oraz dzieciom „komunijnym” za moc wiary, gorliwość, sumienność w przygotowanie do tej uroczystości. Z Panem Jezusem w sercu żyje się lepiej i łatwiejsza jest droga do świętości. Dziękujemy za piękny Dar Ołtarza: naczynie liturgiczne, „Custodia” na Najświętszy Sakrament, sprzątanie kościoła, kwiaciarni „Maciejka” za dekorację i kwiaty. Dzieci wraz z Rodzicami zapraszamy na „Biały Tydzień” codziennie o godz.18.00.

4. W sobotę tj.21.05.2022 o godz. 9.30 spotkanie formacyjne i próba liturgiczna dzieci rocznicowych kl. IV a i b. Zaprasza Katecheta Ks. Paweł z TDŚ. Spowiedź Święta bezpośrednio po próbie. Na godz. 8.00 prosimy i zapraszamy Rodziców tych dzieci do posprzątania naszego kościoła.

Wszystkim życzymy dobrej i błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Nabożeństwo Majowe dzisiaj w Dąbrowie przy pomniku Chrystusa Odkupiciel. Zapraszamy wszystkich, dzieci komunijne w sposób szczególny. Pan Bóg niech nam błogosławi a Maryja Matka oręduje za nami.

Ksiądz Kanonik Adam Kozłowski Proboszcz.
Ksiądz Wikariusz Paweł Odziomek.

AKTUALNOŚCI:

REKLAMA: