1. W Liturgii Kościoła przeżywamy w tym tygodniu:
    *pn.: Święto N. M. Panny, Matki Kościoła, ”Zielone Świątki”. Mszę Święte o godz.7.00, 9.00 i 18.00.
    *czw.: Święto Jezusa Chrystusa najwyższego i Wiecznego Kapłana.
    *pt.: Wspomnienie N. M. Panny Wspomożycielki Wiernych.
    Solenizantom, jubilatom, przeżywającym urodziny składamy życzenia z modlitwą.
  2. Intencje mszalne są w gablocie i na stronie internetowej www.parafiasd.pl (odczytać).
  3. Bóg Zapłać rodzicom za pomoc i wsparcie, ks. Pawłowi TDŚ i p. Katechetce Małgorzacie za trud katechezy i przygotowanie dzieci do I Spowiedzi i Komunii Świętej. To wielka radość i święta chwila 29 dzieci naszej parafii i Ich Rodzin. Bóg Zapłać za dar Ołtarza – pozłacany Krzyż i pozłacane lichtarze. Przygotowanie kościoła i wyjątkową dekorację. Kwiaciarni „ Maciejka” za piękne kwiaty. Bóg Zapłać p. Organiście i p. Kościelnemu, Jednostce OSP w Szarowie za umycie witraży. Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na dziękczynienie i uwielbienie Pana Jezusa w „białym tygodniu” o godz.18.00.
  4. W sobotę tj. 25.05.2024 o godz.10.00 próba formacyjna, liturgiczna i Spowiedź Święta „ dzieci rocznicowych” z kl. IV „ a i b”. Uroczysta , rocznicowa Msza Święta w przyszłą niedzielę o godz. 11.00. Rodziców tych dzieci prosimy i zapraszamy do sprzątania naszego kościoła w sobotę o godz.8.00.
  5. W środę tj. 22.05.2024 o godz.18.00 w czasie Uroczystej Eucharystii przez posługę J. E. Ks. Bp. Jana Zająca, 21 młodych z kl. VIII naszej szkoły otrzyma dar i moc Sakramentu Bierzmowania. Spotkania formacyjne, Spowiedź Święta dla kandydatów w poniedziałek , wtorek o godz.19.00 w kościele. Bóg Zapłać za „dar Ołtarza” księgę liturgiczną, Mszał Rzymski. Rodziców tych dzieci prosimy o pomoc i wsparcie.
  6. Wszystkim życzę dobrej niedziel i całego tygodnia. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz.18.00 przy kapliczce Matki Bożej przy Seminarium TDŚ w Dąbrowie. Zapraszamy wszystkich , dzieci komunijne z rodzinami i gośćmi w sposób szczególny.